Aktivity si plánujem tak, aby bol čas na rodinu aj prácu

07.07.2018, Zenskyweb.sk

Sympatický Thomas Puskailer zvláda všetko s úsmevom. Ako čerstvý otec syna Noaha si nájde čas na množstvo pracovných aktivít, ale dostatočne sa venuje aj rodine. „Večer si pripravím témy pre ranné noviny, vstanem o štvrtej ráno a idem do štúdia.Prácu v televízii som mal vždy veľmi rád a v živom vysielaní spravodajstva vládne také vzrušujúce napätie, ktoré ma veľmi baví. V ranných novinách sme úžasný tím a som televízii JOJ veľmi vďačný. Po raňajšom vysielaní sa hneď vraciam domov za manželkou Abbie a synom Noahom. Vždy si plánujem aktivity tak, aby bol čas na rodinu a prácu. A mám skvelého manažéra, ktorý to všetko manažuje,” vysvetľuje Thomas Puskailer.

Thomas sa rozhodol tvoriť aj vlastné piesne v slovenčine. Jeho najnovšia skladba sa volá „Kapučino“, autorom hudby je on sám, pričom text do slovenčiny pretextoval Martin Sarvaš. ,,Som šťastný, že všetky tieto pracovné aktivity sú pod jedným názvom – showbiz, ktorému sa venujem na plný úväzok. Od prvého dňa, kedy sme si s Abbie povedali, že sa usadíme sa Slovensku sa skutočne živím spevom, herectvom, moderovaním a veľmi ma to baví. No mojím hlavným smerom a cieľom bolo vždy byť hudobníkom a to sa mi plní,“ prezrádza.

Svoju pozitívnu energiu Thomas naposledy rozdával fanúšikom po celom Slovensku na jarnom turné NAŽIVO TOUR, počas ktorého zaspieval výber najobľúbenejších svetových hitov, na ktorých vyrastal a aj svoje autorské piesne. Po vypredaných koncertoch teraz plánuje jesennú časť a postupne napĺňa kalendár. „Spolu s manažérom chystáme pokračovanie úspešného “NAŽIVO TOUR” a aj eko koncerty, tentokrát nazvané “Eco Recykluj Tour”. A aj tu platí, že s nárastom mojej viditeľnosti v televízii sa zvyšuje návštevnosť na mojich koncertoch. Ľudia sú zvedaví, akú tvorím hudbu a ja sa teším, keď sa s nimi po koncerte môžem porozprávať. Podpíšem im podpiskarty a odfotím sa s nimi veľmi rád, svojich fanúšikov si vážim…” uzatvára Thomas.

Thomas počas leta oddychuje s rodinkou a dokonca pomáha manželke v dennom anglickom umeleckom výtvarnom tábore pre deti. S režisérom Svetozárom Sprušanským sa už v kuchyni varí pásmo vianočných večerov mixu hudby a slova “Tajomstvá vianočneho krbu – vianočný divadelný koncert Thomasa Puskailera”.