O mne


#

Talentovaný spevák, herec, skladateľ a model sa narodil v roku 1981 v holandskom Lichtenvoorde. Thomas má dvojité občanstvo, slovenské a holandské. V roku 2000 absolvoval štúdium na Musical Academy Lucia Marthas v Amsterdame, ktoré doplnenil o ročné štúdium na Joe Weston Acting Studio v Amsterdame a na Complete Vocal Institut v Copenhagene.

Účinkoval v mnohých svetových muzikáloch, zahral si Dannyho Zukku v „Pomáde“, Tonyho Manera v „Horúčke sobotňajšej noci“, Rademesa v Disneyho muzikáli „Aida“. Thomasovou slovenskou divadelnou premiérou bola postava Džoka v muzikáli „Boyband“. Pod vedením Jána Ďurovčíka účinkoval v muzikáloch „Ôsmy svetadiel“ a „Romeo a Júlia“. Momentálne učinkuje v divadle L+S Štúdio v „69 vecí lepších než sex“ a v divadle Komédie v „Horúcej Sprche“ a „Tajomstvá vianočného krbu

Šarmantný Thomas hral v niektorých holandských televíznych seriáloch a filmoch. Ako tanečník a choreograf sa predstavil v mnohých hudobných klipoch, koncertoch, tanečných a módnych prezentáciách. Pôsobil ako moderátor v českej a slovenskej „Fashion TV“. Momentálne je moderátorom v ranných novín a spevákom v zábavnej relácii Heslo v televízii JOJ. Thomas hrá na gitaru, klavír aj bicie nástroje a sám si skladá piesne. V roku 2008 si založil vlastnú hudobnú skupinu, s ktorou vystupoval v niektorých londýnskych kluboch. Na konte má vlastne albumy „Make Believe“, ktorý vyšiel 2012 a „Live For The Moment“, ktorý vyšiel 2016.

#

Spevák, herec, tanečník a model Thomas Puskailer berie veci do vlastných rúk! Na životnom prostredí mu záleží natoľko, že sa rozhodol vyraziť na najväčšie ekologické turné v histórii Slovenska. Vždy usmiaty Thomas sa spolu s manželkou stará o životné prstredie a snaží sa žiť ekologicky. Preto sa rozhodol zobrať vecí do vlastných rúk. Thomas odštartoval najväčšie ekologické turné v slovenskej histórii pod názvom ECO TOUR, cieľom je nenásilnou formou zvýšiť ekologické povedomie žiakov základných a stredných škôl Slovenska a zábavnou formou im priblížiť tematiku recyklácie.

„Tento projekt má ľuďom ukázať, ako sa majú správať k životnému prostrediu a ekológiu. Chceme osloviť najmä deti a podporiť ich záujem a nadšenie o našu planétu. Aby si už od útleho veku budovali pozitívny a ohľaduplný vzťah k životnému prostrediu“ Vysvetľuje Thomas Puskailer.

Fanúšikovia sa na ekologickom turné môžu tešiť na hodinový interaktívny program, ktorého súčasťou sú súťaže, pokusy, kvíz, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Na záver deti poteší aj autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja / Ondreja Antáleka..

Koncerty sa organizujú v spolupráci so školou. Úlohou školy je zabezpečiť priestor (odporúčame kultúrny dom či iný vhodný priestor), my zabezpečíme technickú realizáciu (vrátane ozvučenia). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami individuálne. Všetky informácie nájdete na www.ecotour.sk

Svoj záujem nám nahláste e-mailom na info@ecotour.sk. Tešíme sa na spoluprácu! Viac informácií nájdete na www.ecotour.sk

#