Thomas Puskailer je jediný pozvaný Slovák na Oscaroch: Sprostredkuje ich aj vám! Na toto sa môžete tešiť

09.03.2023, www.cas.sk

Thomas Puskailer je priamo v Los Angeles, odkiaľ robí každý deň živý vstup do Ranných novín, počas dňa aj do spravodajskej televízie JOJ24. Jeho reportáž si môžete pozrieť večer v Novinách TV JOJ.

Thomas sa tento rok dostane na červený koberec, ktorý ale nakoniec nebude červený, odkiaľ bude mapovať všetko dôležité. Následne sa dostane do novinárskej miestnosti, kde bude mať exkluzívnu možnosť ako jeden z 50 novinárov spovedať Oscarov. Každý, kto vyhrá Oscara, ide po ocenení automaticky do novinárskej miestnosti, kde sa ho novinári môžu pýtať otázky. 

Thomas dostane možnosť sa pred samotnými Oscarmi rozprávať aj s viacerými nominovanými osobnosťami. Všetko to postupne diváci uvidia vo vysielaní TV JOJ.

Ranné Noviny si pripravili na pondelok 12.3. špeciálne vysielanie. Budú sa venovať odovzdávaniu najprestížnejších filmových cien. Výsledky zhodnotia odborníci – ako napríklad filmový kritik Peter Konečný. Naživo sa spoja aj s Thomasom Puskailerom priamo do dejiska Oscarov. Budú sa venovať aj móde na červenom koberci a prinesú vám nielen mená víťazov, ale aj všetko zaujímavé a dôležité.