Thomas Puskailer valcuje Slovensko, po vypredanom turné plánuje jeho jesennú časť!

26.07.2018, music-zone.eu

Spevákovi Thomasovi Puskailerovi ide karta! Za posledný polrok stíha byť vzorným otcom, ale aj moderátorom ranných novín, spevákom v zábavnej relácii Heslo v televízii JOJ, hosťom v seriáloch, divadelným a muzikálovým hercom.

Ako ochranca prírody odohral vyše 50 ekologicky zameraných koncertov pre školy, ale aj vlastné koncertné turné “NAŽIVO TOUR” po celom Slovensku. Po vypredanej jarnej časti bude pokračovať na jeseň!

Sympatický Thomas Puskailer zvláda všetko s úsmevom. Ako čerstvý otec syna Noaha si nájde čas na množstvo pracovných aktivít, ale dostatočne sa venuje aj rodine.

„Večer si pripravím témy pre ranné noviny, vstanem o štvrtej ráno a idem do štúdia. Prácu v televízii som mal vždy veľmi rád a v živom vysielaní spravodajstva vládne také vzrušujúce napätie, ktoré ma veľmi baví. V ranných novinách sme úžasný tím a som televízii JOJ veľmi vďačný. Po raňajšom vysielaní sa hneď vraciam domov za manželkou Abbie a synom Noahom. Vždy si plánujem aktivity tak, aby bol čas na rodinu a prácu. A mám skvelého manažéra, ktorý to všetko manažuje,” vysvetľuje Thomas Puskailer.

Sympatický Thomas Puskailer sa rozhodol tvoriť vlastné piesne v slovenčine. Jeho najnovšia skladba sa volá „Kapučino“, autorom hudby je sám Thomas, text do slovenčiny pretextoval Martin Sarvaš.

“Som šťastný, že všetky tieto pracovné aktivity sú pod jedným názvom – showbiz, ktorému sa venujem na plný úväzok. Od prvého dňa, kedy sme si s Abbie povedali, že sa usadíme sa Slovensku sa skutočne živím spevom, herectvom, moderovaním a veľmi ma to baví. No mojím hlavným smerom a cieľom bolo vždy byť hudobníkom a to sa mi plní,“ prezrádza Thomas Puskailer.

Svoju pozitívnu energiu Thomas naposledy rozdával fanúšikom po celom Slovensku na jarnom turné NAŽIVO TOUR. Zahral výber najobľúbenejších svetových hitov, na ktorých vyrastal a aj svoje autorské piesne. Po vypredaných koncertoch teraz plánuje jesennú časť a postupne napĺňa kalendár.

„Spolu s manažérom chystáme pokračovanie úspešného “NAŽIVO TOUR” a aj eko koncerty, tentokrát nazvané “Eco Recykluj Tour”. A aj tu platí, že s nárastom mojej viditeľnosti v televízii sa zvyšuje návštevnosť na mojich koncertoch. Ľudia sú zvedaví, akú tvorím hudbu a ja sa teším, keď sa s nimi po koncerte môžem porozprávať. Podpíšem im podpiskarty a odfotím sa s nimi veľmi rád, svojich fanúšikov si vážim…” uzatvára Thomas.

Thomas počas leta oddychuje s rodinkou a dokonca pomáha manželke v dennom anglickom umeleckom výtvarnom tábore pre deti. S režisérom Svetozárom Sprušanským sa už v kuchyni varí pásmo vianočných večerov mixu hudby a slova “Tajomstvá vianočneho krbu – vianočný divadelný koncert Thomasa Puskailera”.

NAŽIVO TOUR 2018

18.8. Madunice
22.9. Bratislava / Dúbravka
29.9 Bratislava / Stará tržnica
3.10 Bardejovské kúpele
4.10 Svidník
5.10 Trebišov
6.10 Michalovce

www.music-zone.eu