Thomas Puskailer zakončí úspešné turné vianočným koncertom v Bratislave!

08.12.2018, gregi.net

Spevák Thomas Puskailer zakončí tohtoročné úspešné turné “NAŽIVO TOUR” koncertami v Stupave a v Bratislave! Sympatický a všestranný umelec má za sebou 16 koncertov a ešte sa predstaví 8. decembra na námestí Svätej Trojice v Stupave a 14. decembra v bratislavskej kaviarni THAL.V adventnom čase poteší fanúšikov aj vianočnými skladbami. Po náročnom roku si potom užije prvé Vianoce so svojim synom a manželkou, ktoré strávi v Anglicku.

Tento rok bol pre Thomasa Puskailera výnimočný. Zožal úspech ako televízny moderátor, zabávač aj ako ekologický aktivista! Najnovšie ho fanúšikovia mohli vidieť na televíznych obrazovkách ako reportéra, ktorý robí rozhovory zo svetových premiér a s hviezdami svetového kalibru. Najlepšie sa však cíti v polohe speváka.

„Veľmi si to užívam, je to neopísateľný pocit, keď sú koncerty vypredané. Som za to vďačný a mám taký dobrý pocit, že to čo robím má zmysel a najmä, že ľuďom prinášam radosť. Už na začiatku koncertu sa ľudia tešia, je tam vždy vynikajúca atmosféra. Som rád, že ľudia odchádzajú z môjho koncertu s úsmevom. Robím to, pre čo som sa narodil,“ neskrýva radosť Thomas Puskailer.

Na Naživo Tour odohral Thomas 16 koncertov po celom Slovensku! Okrem vlastnej tvorby zaspieval aj výber svojich najobľúbenejších svetových hitov, na ktorých vyrastal. Na koncertoch tak spieva nielen po slovensky, ale aj po anglicky a po nemecky.

“Naživo Tour je kolekcia piesní, ktoré mi robili a stále robia radosť. Skladby, ktoré definujú moju osobnosť a energiu. Preto som sa rozhodol pre toto turné, aby som ľuďom priniesol dobrú náladu a pozitívnu energiu, ktorú čerpám práve z hudby. Zistil som, že moje autorské skladby spievané po slovensky majú u fanúšikov obrovský úspech. Bavia ich a spievajú si ich spolu so mnou, je to fantastické. Mám úžasné a pozitívne reakcie, svojich fanúšikov si veľmi vážim,“ teší sa Thomas Puskailer.

Na dvoch posledných koncertoch v tomto roku zaspieva Thomas aj vianočné songy. Vybral si kolekciu piesní od speváka Michaela Buble. Sympatický hudobník  sa aj s kapelou predstaví 8. decembra na námestí Svätej Trojice v Stupave a 14. decembra v bratislavskej kaviarni THAL Potom si spolu s rodinou užije spoločné Vianoce.

„Budú to naše prvé spoločné Vianoce. Letíme spolu do Anglicka, kde budeme s našou anglickou rodinou. Teším sa, že synovi predstavím anglické Vianoce. Uvidí Santa Clausa a bude mať aj ponožky plné darčekov, ktoré si nájde 25. decembra ráno. Minulý rok na Vianoce sme takto spolu s Abbie sedeli a čakali na neho a teraz sa budeme tešiť spolu…“ uzatvára Thomas Puskailer.

Silvester však už Thomas strávi na Slovensku, koncertuje v Bardejovských kúpeľoch, kam si so sebou zoberie aj rodinku. Na ďalší rok má Thomas Puskailer veľké plány. Bude skladať piesne na nový album a plánovať ďalšie ekologické aktivity a jeho jedinečné Eco Tour.

NAŽIVO TOUR 2018
8.12. 2018 Stupava, Námestie Sv. Trojice
14.12. 2018 Bratislave, THAL Kaviareň

www.gregi.net