Thomas sa na Oscaroch stretol s najväčšími hviezdami. Pozrite na tie selfíčka!

11.03.2024, emma.pluska.sk

Aj tento rok sa Thomas Puskailer z TV JOJ ako jediný slovenský moderátor ocitol priamo v dejisku prestížneho udeľovania filmových cien v Los Angeles.

Pre Thomasa je ďalší ročník Oscarov výzva a životná úloha. Moderátor počas príprav aj samotného veľkého galavečera sprostredkoval divákom televízie JOJ nielen priebeh udeľovania cien, ale aj rozhovory so zahraničnými hercami. Navyše, v Ranných novinách outfity z červeného koberca komentovali ostrieľaní porotcovia z Nákupných maniačok, Ema Fajnor a Marián Hornyák. 

„Robím asi šesť relácii v jednom… Mám tam kameramana z Los Angeles Film School a extrémne sa teší na to, lebo je to makačka, nie oddych na Chodníku slávy…“, smeje sa Thomas a dodáva pravidlá účasti: „Napíšu nám časové sloty, kedy tam môžeme byť… Chcú vedieť, kto je na červenom koberci, kde, v akej pozícii a o koľkej. Je to dôležité“, súhlasí moderátor, ktorý sa veľmi teší na stretnutia so zahraničnými hercami. „Vedia, že zo mňa sa šíri dobrá energia a tie otázky mám vždy nejaké primerané…“, hovorí po skúsenostiach z predošlých ročníkov.

Šanca získať rozhovor so svetoznámymi hercami je do poslednej chvíle otázna a treba o ňu bojovať. A Thomas sa o to pokúša aj prostredníctvom sociálnych sietí, kde si hercov „loví“ skrz chaty. Jeho tohtoročné ÚLOVKY sú úctyhodné a fanúšikovia sa nestačia čudovať. Áno, aj v kútiku mierne závidíme 🙂